English version
 
  powrót

Znudził Ci się Świat masowych, jednakowych rzeczy bez wyrazu? Pragniesz razem z nami być bliżej natury? Oferujemy naturalne, przyjazne środowisku wyroby o indywidualnym charakterze, które dzięki sposobowi wykonania mają duszę. 

Proponujemy Państwu zarówno rzeczy praktyczne i niezbędne w codziennym życiu, jak i budzące zachwyt arcydzieła ludzkich rąk. Jesteśmy przekonani, że wszechstronność naszej oferty sprawi, że każdy z Państwa znajdzie w niej coś interesującego i spełniającego oczekiwania.

Naszą działalność rozpoczęliśmy 1995 roku, a na rynku artykułów przyjaznych środowisku jesteśmy obecni od 5 lat. Wprowadzenie nazwy “Naturami” stanowi nowy etap w rozwoju naszej firmy. Zdecydowaliśmy się na zmiany, które w naszej ocenie poprawią nasz wizerunek i sprawią, że będziemy postrzegani jako producent działający w harmonii z przyrodą i jej zasobami naturalnymi. Liczymy na to, że nasze produkty spotkają się z uznaniem naszych dotychczasowych, jak i nowych klientów, którzy – podobnie jak my – cenią sobie ich naturalny urok i niepowtarzalny charakter.

W czasach globalizacji, zaawansowanych technologii i masowej produkcji pragniemy zachęcić Państwa do skorzystania z możliwości zakupu produktów będących dziełem ludzkich rąk, wykonanych z wykorzystaniem surowców naturalnych takich jak wiklina, leszczyna, czy brzoza. Zatrudniamy najlepszych rzemieślników, jak również współpracujemy z lokalnymi wytwórcami, artystami i rzeźbiarzami. Dzięki rozwojowi takiej współpracy wspieramy proces odbudowy tzw. „ginących zawodów”.

Wiodącym asortymentem są wyroby z wikliny. Jednakże w swojej ofercie posiadamy także wyroby z leszczyny, brzozy i drewna. Oferujemy zarówno wyroby standardowe, o określonym wyglądzie i parametrach, jak i wykonane pod indywidualne zlecenie, według projektu klienta. Nasze wyroby są wykonywane przez rzemieślników, którzy swoje umiejętności nabywali przez lata pracy, dlatego gwarantujemy Państwu wysoką jakość i trwałość.

Naszym celem jest dostarczanie wyrobów przyjaznych dla środowiska, wykonanych z naturalnych surowców, które cechuje wysoka estetyka, indywidualizm i niepowtarzalność.

Dziękujemy bardzo serdecznie, że postanowiliście Państwo poświęcić swój czas na zapoznanie się z naszą ofertą. Jeżeli niezbędne byłyby dalsze, bardziej szczegółowe informacje na temat konkretnych produktów i sposobów realizacji zamówień, prosimy o kontakt. Nasz zespół z przyjemnością odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania i optymalnie dopasuje ofertę pod kątem wymagań i potrzeb.


Start Back Top